Dla kogo stworzono system bluesound?

Rozwój nowych technologii, również w branży audio i wideo nieustannie idzie do przodu. Producenci sprzętu prezentują coraz bardziej zaskakujące oraz przydatne rozwiązania, które mają do zaoferowania konsumentowi nie tylko fenomenalną jakość dźwięku, ale i estetyczny, nowoczesny design. Jedną z wartych uwagi technologii będzie system Bluesound, który został entuzjastycznie przyjęty przez najbardziej wymagających konsumentów z całego świata. Będzie idealnym rozwiązaniem nie tylko dla tzw. audiofili, ale również wszystkich użytkowników, którzy liczą na funkcjonalny i zaawansowany system multiroom do swojego domu.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na Bluesound?

System Bluesound to przede wszystkim zaawansowana technologia multiroom, która umożliwia odtwarzanie muzyki w niezwykle wysokiej jakości. Warto mieć na uwadze, że dźwięk nagrany w wysokiej rozdzielczości może zawierać nawet sześciokrotnie więcej danych niż ta sama próbka dźwięku odtwarzana z przeciętnej płyty CD. Bluesound oferuje pełne wsparcie dla sygnału audio wysokiej jakości, a wielbiciele muzyki mogą cieszyć się bezproblemowym odsłuchem nieskompresowanych plików WAV czy FLAC w całym mieszkaniu. Samo przesyłanie dźwięku jest zaskakująco szybkie oraz zupełnie bezproblemowe. Wybierając system Bluesound nie musimy się martwić o zniekształcenia sygnału audio czy opóźnienia w jego przesyłaniu, są one maksymalnie ograniczone.

Konfiguracja i setup systemu Bluesound Bluesound można bardzo łatwo konfigurować z poziomu aplikacji BluOS. Aplikacja jest darmowa i kompatybilna z iOS, Androidem, Kindle Fire oraz komputerami i laptopami z systemami operacyjnymi Mac i Windows. Aby uzyskać dostęp do konfiguracji systemu multiroom Bluesound, wystarczy jedynie pobrać i zainstalować aplikację BluOS na wybranym przez nas urządzeniu.

Odkryj nowe możliwości z Bluesound i BluOS

Dzięki BluOS można w dowolny sposób sterować ustawieniami dźwięku dla całego systemu Bluesound. BluOS umożliwia odtwarzanie muzyki ze wszystkich usług, które podłączymy do aplikacji, a tym samym jest swego rodzaju bezprzewodowym pilotem dla wszystkich skonfigurowanych urządzeń Bluesound.

Słuchanie ulubionej muzyki czy radia internetowego w całym domu nigdy nie było prostsze! Pomoc techniczna Bluesound zapewnia także doskonałe wsparcie techniczne, które, w razie takiej potrzeby, będzie w stanie pomóc z konfiguracją lub rozwiać wątpliwości dotyczące aplikacji BluOS czy samego sprzętu Bluesound.